Consulting MS
58-500 Jelenia Góra
kom: +48-601-551481
Fax/tel: +48-75-7543005
mail: cms@cms.jgora.pl
Consulting MS
Małgorzata Sauer
Ul. K. Miarki 42
58-500 Jelenia Góra
REGON: 230440695
biuro


  

Projekt HANTEX bazuje na wieloletnim doświadczeniu, technicznych kompetencjach i potencjale wielu małych firm działających na rynku tekstylnym.

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości produktów oraz długofalowych i optymistycznych relacji biznesowych.

Ponieważ każdy klient jest dla nasz ważny i indywidualny - szanujemy każdy kontakt i każde zlecenie, cieszymy sie kiedy nasi klienci poszukują razem z nami nowych rozwiązań.

W realizacji zleceń pomagamy sobie nawzajem, dbając o zadowolenie klientów, ale nie zapominając także o własnych marzeniach.

Projektem HAN TEX zarządza firma CONSULTING MS.

 

Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do obsługi klientów krajowych i zagranicznych.

 Przygotowujemy dokumentację związaną z obrotem handlowym z firmami spoza Polski, prowadzimy stosowną dokumentację związaną z realizacja zleceń, nadzorujemy i raportujemy dla klientów stany magazynowe i sposób rozliczenia. Tłumaczymy opisy techniczne i dokumentację techniczną, prowadzimy bieżącą korespondencję w celu wyjaśnienia problemów czy kwestii technicznych.

 

W obsłudze klientów zagranicznych pomocna jest nam dobra znajomość języków – niemieckiego, angielskiego, francuskiego.

  

 

Zapewniamy naszym klientom pełną obsługę i wsparcie całości procesu – od konstrukcji modelu, krojenia, aż po zapakowanie produktów i organizację transportu.

 Wśród współpracujących w ramach projektu HANTEX firm znajdują się firmy mniejsze i większe, szyjące odzież lekką i ciężką dla różnych segmentów, pracujące w różnych systemach – szyjące pojedyncze produkty i w „taśmie”.

Projekt Hantex otwiera naszym klientom drzwi do wielu firm specjalistycznych i małych szwalni, prezentujących fachową wiedzę techniczną,  wieloletnie doświadczenie i bogaty park maszynowy.

  

Dla naszych klientów zapewniamy także wsparcie techniczne – opracowujemy szablony według wzorów lub według projektów, wykonujemy niezbędne zmiany i modyfikacje produktów, poszukujemy nowych rozwiązań związanych z konstrukcją i wykonaniem odzieży,

 Przygotowujemy dokumentację techniczną.

 

Opracowujemy też własne modele i szablony, z których nasi klienci mogą korzystać nieodpłatnie.

 

 

Nasi dotychczasowi i nowi klienci mogą liczyć także na pomoc w kwestii logistyki i zaopatrzenia w komponenty niezbędne do:

*produkcji – takie jak nici, napy, guziki, etykiety tkane i nadrukowane i inne dodatki;

*pakowania – woreczki, kartony, etykiety naklejane

Poszukujemy też najtańszych i najdogodniejszych rozwiązań w dziedzinie transportu.

 

Dla  klientów zainteresowanych haftem, aplikacjami i podobnym wykończeniem odzieży  – oferujemy usługi przygotowania programu i wykonania haftów, aplikacji, naszyć.

Zapewniamy naszym klientom wysoka jakość produkcji, szybką i profesjonalną obsługę. Wystarczy nas spróbować!

Co jeszcze możemy zaoferować? To tylko zależy od potrzeb naszych klientów!

Małgorzata Sauer

_______________________________________________________

Madames et Monsieures qui parlent francais!

Notre www-info de la Project HANTEX en francais nous allons preparer bientot! 

Notre projet HANTEX basée sur des années d'expérience, les contacts et les connaissances de l'industrie textile.

Notre but est de fournir à nos clients des produits de haute qualité et des haute relationes des affaires  par  efficace et efficiente organisation.

Parce que chaque client est pour nous unique et important - nous respectons chaque contact et chaque commande, nous sommes très heureux quand nos clients sont veulent recherche de nouvelles solutions avec nous.

 

« powrót | top

Consulting MS © 2009 | Projekt i utrzymanie Tenet Jelenia Góra strony www